♥ *Nejoblíbenější knižní postava* ♥

4. prosince 2011 v 23:25 | Ny♥

♥ Knižní postavy ♥

Řeknu to takhle, každý má své hrdiny! Každý prostě si najde zalíbení v jiném žánru knih a potom i v jiných postavách! Málo kdo jako má stejně oblíbené postavy, ale stává se to. :) Já mám svých oblíbenců opravdu dost! :) A uvedu Vám tu i pár příkladů :) Rozhodně bych ty knížky doporučila :). Jen pokud se vám líbí tipy knih "Fantazy, Horor, Dobrodružné" :) To jsou asik takové žánry ;).

Moji Oblíbenci ♥ :

Thomas Brezina, je rakouský spisovatel a televizní moderátor programů pro mládež. Narodil se ve Vídni, pracuje v Londýně.

Po maturitě na gymnáziu začal studovat zvěrolékářství a vědu a velmi pracoval pro televizi, od roku 1989 píše knížky (napsal jich více jak sto a byly přeloženy do dvacetiosmi jazyků).Čtyři Kamarádi V Akci :

Nejoblíbenější postavy odstud?? :D Patti a Erik ;) pak Tina a nakonec Dominik! :)


Užijte si Čtení!! :))

Stephenie Meyerová :

je americká spisovatelka. Vyrůstala ve Phoenixu se svými pěti sourozenci. Je vdaná a má tři syny. K první knize Stmívání získala inspiraci ze snu. 6. května 2008 vydala román pro dospělé The Host.


Stmívání ♥


Nejoblíbenější postavy?? Jasně že Edward♥ pak Alice a Rosalie :)) a aji Jacob♥
Joanne Kathleen Rowlingová!

je britská spisovatelka, známá zejména díky řadě knih o čarodějnickém učni Harry Potterovi. Po obrovském úspěchu prvního dílu napsala Rowlingová 6 dalších pokračování a 3 doplňkové knihy, které byly vydány ve prospěch nadace Comic Relief. Prodej knihy udělal z Rowlingové multimilionářku!!
Harry Potter ♥ ♥


Oblíbené postavy?? :D

Harry, Hermiona, Lenka, Ron, a Cedric!


Clive Staples Lewis♥! :


známý jako C. S. Lewis nebo pod přezdívkou Jack, byl irský spisovatel, jeden z nejúspěšnějších autorů moderní britské historie.Jeho v současnosti nejznámějším dílem je série knih Letopisy Narnie.

Byl blízkým přítelem J. R. R. Tolkiena, autora Pána prstenů. Oba autoři byli vůdčími postavami mezi profesory anglického jazyka na univerzitě v Oxfordu a neformální oxfordské literární skupiny zvané Inklings. Podle svých memoárů Zaskočen radostí byl Lewis po svém narození pokřtěn v irské anglikánské církvi, ale v době svého dospívání od víry odpadl. Pod vlivem Tolkiena a dalších přátel se ve věku kolem 30 let znovu obrátil ke křesťanství a stal se laikem anglikánské církve.


♥ Letopisy Narnie ♥


Oblíbené Postavy?? :D Lucie, Petr, Edmund,Aslan, Zuzka, Eustace, Jill, Polly, Diggory atd. :D Já je Miluju Všechny ♥

Darren Shan ♥


Darren O'Shaughnessey, též známý pod pseudonymy Darren Shan a D.B.Shan (* 2. července 1972) je irský spisovatel fantasy a hororu. Podle svého pseudonymu pojmenoval i hlavního hrdinu jedné ze svých sérií - Darren Shan.


Demonata ♥

Knížky si Koupím Všechny ♥ Mám První 2 a třetí mi příjde :) Jo Mám ráda Dervishe, Drubische a aji Pecku Fleka :)♥

Kevin Emerson

Knížky!
Oliver, Emálie a aji ustrašenec :) ♥ Moc je miluju ♥

Další Knížky ♥

Kiki Strike a Stínové Město

Mám je ráda Všechny ♥

Průvodce Světy ♥ Upírů a Vlkodlaků ♥


Válka Čarodějnic ♥


Anaid Mám Fakt ráda ♥

Zombie Blondýny ♥

Hannah mám fakt ráda a soucítím s ní...A taky jsem si nechala přezdívku "Zombie" Můžete mi tak klíďo říkat :))) *Ny*


...Vaše Ny & La ♥ :)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama